ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER HİDREL DİDAKTİK HABERLER İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM PAYLAŞIM-FUARLAR
 ÜRÜN KATEGORİLERİ
Hidrolik Sistemler
Pnömatik Sistemler
Vakum Sistemleri
Otomasyon Sistemleri
Nümerik Kontrol Sistemleri
Servo Motor ve Sistemleri
Tekstil Makineleri

Haberdar Ol
Ad Soyad
E-Posta

MARZOLI
MARZOLI İPLİK MAKİNALARI
Cristoforo Marzoli Brescia’nın taşrası olan Palazzolo sull'Oglio’ da 1851 yılında Marzoli’yi kurdu.Küçük bir garajda silahlar üretmeye başladı sonra düğmeler, kağıt ve daha sonra yün, pamuk, keten ve kenevir eğirmek için yedek parçalar üretmeye başladı. Çok geçmeden kurucular ve oğulları özellikle Francesco küçük fabrikaya uygun bir dökümhane geliştirdi ve özel tekstil makinaları üretmeye başladı. Yeni üretim o kadar hızlı gelişti ki, 1890 yılında küçük dükkan ikinci nesil Marzoli’ler (Mr. Luigi) tarafından yönetilen modern bir endüstriyel fabrikaya dönüştü. Mr Luigi’nin mühendislik ve tasarım alanındaki büyük yetenekleri küçük zanaat şirketini büyük endüstriyel işlere dönüştürmesine imkan tanıdı.

Bu; Marzoli’nin 1955 yılında tekstil makinalarında dünya üreticisi olmasını sağladı. O andan itibaren Marzoli sentetik lifler ve yün eğirmek için tüm hat makinalarını üretebilen bir dünya üreticisi olmuştur.
1999 Mart ayında Marzoli Camozzi Grubu’nun bir parçası olmuştur. Fabrika Camozzi grubuna katıldığından beri yeni ileri teknoloji eğirme çözümleri sağlamak için yeniden yapılandırılmış ve modernize edilmiştir. Bugün yüksek üretken ve nicel standartlar sayesinde şirket Ortadoğu ve uzakdoğuyu da içeren yeni pazarlara ihracat yapmaktadır.

Ürünler :
BLOW ROOM MACHINES
CARDING LINE
SINGLE DELIVERY DRAW FRAME
COMBING LINE
ROVING FRAMES
RING SPINNING FRAMES SECTION
 
Yazdır

Haberler / Duyurular

WIN 2011 Şubat Fuarındayız.

Anasayfa | İletişim